Sohbet odaları

Seviyeli Sohbet Chat Sitesi

Günümüz de sanalın hayata etkisi azımsanmayacak bir durumdadır. VidiVidisohbet olarak bu durumu ayrıntılarıyla ele alacağız.

İlk başta neden sanalın bu kadar önemli olduğuna bakalım. Vidividisohbet ‘ye gelen değerli kullanıcılarımızdan aldığımız deneyimlerle ve aynı zamanda kendi tecrübelerimizle bu durumu izah edeceğiz.

İnsanlar sosyal hayatları istedikleri gibi olmadığı için çoğunlukla kendini sanala atıyorlar. Bir nevi kendi hayatlarından kaçıyorlar.

Aslında kaçmak değil sadece kısa bir mola veriyorlar. Tanımadıkları kişilere , hiç görmedikleri insanlara kendilerini anlatma dertleri olmuyor. Örneğin kendini kasmak zorunda olmuyor. Günümüz metropol şehirlerinde insanlar sabah erkenden kalıp işlerine koşuyorlar.

Nerdeyse sosyal hayatları sıfıra yakın. Sevmedikleri kişilerle çalışıyorlar. O kişilere mevkilerinden dolayı katlanmak zorunda kalıyorlar.

Ama sanalda herkes eşittir. Kimsenin eğitim durumu, zenginliği, dini, ırkı, ve fiziksel özellikleri gözükmez. Sadece sohbeti göz önündedir. Yani onun kalbi önemlidir.

İnsanlarda bunun rahatlığıyla sohbet ederler. Ve bu onları mutlu eder. Kısada olsa hayatlarından koparlar.

Aynı zamanda kimlikleri açık olmadıkları için diyelim bir suç işleidler. Ve gelip sohbette bu suçu anlatıyor.

Bir nevi günah çıkartıyor. Normalde yüzyüzeyken anlatamayacağı bir şeyi anlatıyor. Ama biliyor ki sekmeyi kapattığı an orda anlattıkları yok olacak. Kimse onu bunun için yargılamaz. Çünkü yargılayacakları kişi ertesi gün orda olmayacak ya da nickini değiştirecek. Aslında yargılamaları o kişinin umurunda değil.

Bir insanın yargılayacaklar onun ailesi yani değer verdikleri ise onun canını acıtır. Hiç tanımadığı insanların onu yargılaması umurunda bile olmaz.

Başka hususlarda var. İnternet hemen ayağımız dibinde olduğu için insanlara onunla sosyalleşmek daha kolay geliyor.

Giyinmeden, süslenmeden ve trafik derdi çekmeden oturduğun yerde başkalarıyla tanışma fikri kulağa hoş gelmiyor mu?

Seviyeli Sohbet Chat Sitemizde SOn sürüm Mobil Sohbet apLetimizde Mevcutur. Seviyeli sohbet Chat sitemizde Ailece Katilacaginiz.

Bir sohbet Ortami Kurduk SizLere.Seviyeli Sohbet Chat Sitemizde 7/24 Saat CanLi muzikLede Radyomuzu dinliyebilirsiniz. Djlerimizden İsteklerinizi iStiyebilirsiniz. Sevdiklerinize istediginiz Şarkilari Armagan Edebilirsiniz..

ETİKETLER :
Türkiye Sohbet | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri |